Історія підприємства

"Укрцемремонт "- одне з унікальних ремонтно-монтажних підприємств в галузі промисловості будівельних матеріалів. Розвиток промисловості та житлового будівництва починаючи з 1950 року вимагав значного збільшення випуску будівельних матеріалів високої якості. Це привело до реконструкції та нового будівництва чималих потужностей в галузі. Зростала кількість цементних заводів. З року в рік будувалися та вступали в дію нові потужні технологічні лінії, що вимагало кваліфікованого спеціалізованого налагодження під час вводу їх в дію, їх експлуатації, ремонту та модернізації. У зв'язку з цим, постановою Ради міністрів СРСР та Міністерства промисловості будівельних матеріалів за №1284 від 15 серпня 1956 року в м.Здолбунові створено спеціалізоване ремонтно-монтажне підприємство "Південукрцемремонт". Чисельність працюючих в ньому на 1.12.1956 року складала 23 чоловіки. Вони започаткували діяльність нашого підприємства. Його розташування пов'язане з будівництвом Ново-Здолбунівського цементно-шиферного комбінату, на якому наша ремонтна дільниця №1 забезпечує працездатність технологічного обладнання і сьогодні.

Цемремонтівців знають не тільки на Здолбунівському ЦШК (тепер ПАТ "Волинь-цемент") та усіх заводах України, у Молдові (Рибницький, Резинський), Росії (Білгородський, Воскресенський), Білорусії (Кричевський, Волковиський), Чечні (Чірі-Юртський), Узбекистані (Беговатський), Грузії (Каспський),Афганістані.

Створення дільниць на цементних заводах дало змогу вирішувати організаційні та технологічні питання більш ефективно та оперативно, підвищило мобільність підприємства. Так, на Криворізькому цементному заводі в 1963 році, Кам'янець-Подільському в 1970 році, Балаклейському в 1973 році, Миколаївському (Львівська обл.) в 1966 році були створені дільниці, які з часом переросли в самостійні підприємства і ввійшли до складу створеного на іншій базі виробничого об'єднання "Укрцемремонт".

Структурними одиницями стали також: підприємства "Південцентроцемремонт" м.Амросіївка Донецької обл., Здолбунівський "Ремонтно-механічний" завод і "Молдцемремонт" м.Резина. Усі, без винятку, структурні підрозділи під час проведення трудомістких капітальних ремонтів головним підприємством обов'язково направляли ремонтний персонал з керівником ремонту, необхідним обладнанням та матеріально- технічними засобами.

Постійний пошук можливостей з надання допомоги у виробництві цементу спонукав нас до створення у 1960 році спеціалізованої дільниці по виготовленню нестандартного устаткування, запасних частин та металоконструкцій, яка і нині успішно функціонує.

Виготовляється різноманітне нестандартне обладнання, як безпосередньо для цементних заводів, так і для інших заводів-замовників, сільськогосподарсько-фермерських, кооперативних господарств, індивідуальних замовників.

Оснащенням дільниці є чималий верстатний парк, ковально-пресове відділення, цех нестандартних виробів, фарбувальне відділення.

Виготовляються грейдерні ковші, ковшеві транспортери, реставруються сіткові барабани для виробництва шиферу, скати мостових кранів, різні ємності, газоходи, крилатки вентиляторів, димососи і вентилятори, тощо.

Із зміцненням підприємства зростає його авторитет і авторитет його працівників. За допомогою для виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт до наших фахівців зверталися замовники з Білорусії,Узбекистану, Польщі, Іраку, Йемену, Монголії, Єгипту , Судану,Афганістану.

У 1996 році, відповідно с Указом Президента України та наказом концерну "Укрцемент" м.Київ наше підприємство перше на Рівненщині реорганізоване у відкрите акціонерне товариство. При цьому дещо змінилася структура підприємства. Зараз ми працюємо над пошуком нових технологій ремонтного виробництва, шляхів скорочення простою обладнання в ремонтах, покращення якості та зниження собівартості робіт. Шукаємо нових замовників на виконання капітальних ремонтів, реконструкцій, монтаж і пусконаладку нового технологічного обладнання, ремонтуємо мостові і козлові крани різної вантажопідйомності.

В 2010 році в зв'язку з зміною форми власності на базі ВАТ "Укрцемремонт" створено ТОВ "Укрцемремонт"