Новини підприємства

На сьогоднішній день ТОВ «Укрцемремонт виконує замовлення не тільки на цементних заводах України, а також надає послуги замовникам в інших сферах виробництва.

Новим таким партнером у 2016 році став ТОВ «Кроноспан УА», з м. Нововолинськ, Волинської області, що займається виготовленням фанери та ламінованих плит різного призначення. Для них наше підприємство спроектувало, виготовило та змонтувало чотири технологічні ємкості, об’ємом по 80 м3 кожна, для зберігання формальдегідних смол.

Також ТОВ «Укрцемремонт» відновило співпрацю з ТОВ «Рибницький цементний завод», яке знаходиться в ПМР Молдова. Із закордонними замовниками ми підписали контракт на виготовлення та поставку запасних частин до цементного млина.

Отож наше підприємство розширяє свої межі надання послуг та запрошує всіх зацікавлених партнерів до співпраці у напрямку розробки проектів та виготовлення з послідуючим монтажем металоконструкцій різних складностей «під ключ».Як би нам цього не хотілося, але інколи є бажання забути про буденні трудові робочі дні, і десь відпочити душею, улюбленою грою чи навіть поспілкуватись з кимось. і ось саме такі дні наступили в нашому колективі. Ми прийняли активну участь у черговій спартакіаді працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів. Відомо, що спорт гартує та об'єднує людей. А одночасно лікує наші душі, наші нерви, додає сили та емоцій у житті.

9-10 липня цього року в селищі Хрінники Демидівського району нашої області проводилися змагання за програмою VII Спартакіади працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів присвяченій 50-річчю профспілки будівельників нашої області. У змаганнях прийняла участь і команда нашого товариства.

Але раніше, ніж описати проведення самої спартакіади, хочеться декілька слів сказати про мальовничу місцевість де проводились змагання. Очевидно, рідко кому на Рівненщині не знайома назва <Хрінниківське водосховище>. Тут і ліс, від споглядання якого відпочиває зір, тут і щебет лісових птахів, які своїм співом радують людську душу: Не дивно, що куди не кинеш оком, усі пагорби зайняті машинами, мототранспортом та наметами, або просто групами людей, які відпочивають і одночасно підбадьорюють спортсменів. Мені здається, що кращої місцевості в усьому світі немає.

У спартакіаді приймали участь 5 команд з шести видів спорту: шашки, настільний теніс, дартс, перетягування линви, піднятті гирі та армреслінг. Суддями змагань були А. Шульгач - голова Рівненської обласної організації профспілки працівників будівництва та будматеріалів, А. Биков - голова Рівненської обласної організації ФСТ <Україна>.

Команда нашого товариства <Укрцемремонт> зайняла 2 місце. Перше дісталось команді ПАТ <Волинь-цемент>. Хоч і не перше місце, але результат приємно вразив увесь наш колектив. Наша команда складалась із трьох інженерно-технічних працівників, слюсаря та електрогазозварника. Організатором команди, душею та відповідальним був інженер виробничого відділу Зволь Олег, який дуже багато зробив для участі команди в спартакіаді. Це дало можливість завоювати друге місце.

Звичайно, це на перше, бо ж колективи наші не рівновеликі, але ми прикладемо максимум зусиль, щоб і на наступний рік як мінімум повторити цей результат.